Člen největší lázeňské skupiny v České republice
Lázně Luhačovice, akciová společnostLogo Lázně Luhačovice

Aktuality z lázní

Novým výkonným ředitelem Lázní Luhačovice, a.s., se stal Ing. Jiří Dědek, MBA. Funkce se ujal na začátku července. Jde o zkušeného pracovníka, který již ve společnosti působí delší dobu.

„Chci se zaměřit na další zkvalitňování poskytovaných služeb u léčebných i samopláteckých pobytů. Úkolem bude péče o stálé klienty lázní, ale také hledání nových příležitostí na trhu tak, abychom zajistili celoroční obsazenost lázní a zabezpečili práci pro naše zaměstnance.

V neposlední řadě do mé práce patří také hledání dalších úspor v nákladech, které však nesmí mít dopad na kvalitu služeb,“ uvedl Jiří Dědek. Jiří Dědek vystudoval Vysokou školu technologickou ve Zlíně, v Lázních Luhačovice pracuje od roku 1996. Vedl cestovní agenturu Luhanka, byl referentem oddělení marketingu a prodeje a následně toto oddělení vedl. Byl ředitelem Společenského domu a v poslední době pracoval na pozici obchodního ředitele. V těchto funkcích se seznámil se všemi oblastmi fungování lázeňské společnosti. Od roku 2007 se pohybuje v různých funkcích ve Svazu léčebných lázní, v roce 2010 ukončil studium MBA.

Jiří Dědek žije v Uherském Brodě, je ženatý a má dvě dcery. K jeho zálibám patří tenis, kultura a cestování. „Je ale pravdou, že na koníčky mnoho času nezbývá,“ dodává nový výkonný ředitel.zpět na další aktuality
Starší aktuality:

2015

2014

2013
Úvodní strana | Mapa webu | Kontakt
Zasílání novinek
Lázně Luhačovice, a.s., Lázeňské náměstí 436, 763 26 Luhačovice, ČR, telefon: +420 577 682 111, e-mail: info@lazneluhacovice.cz, www.lazneluhacovice.cz
Věrnostní programy Člen svazu léčebných lázní Člen AHR ČR Zápatí stránky