Člen největší lázeňské skupiny v České republice
Lázně Luhačovice, akciová společnostLogo Lázně Luhačovice

Aktuality z lázní

Další ocenění pro Lázně Luhačovice, a.s.

Pobyt Regenerace zad a kloubů v lázeňském hotelu Palace **** v Luhačovicích, který je zároveň největším místním hotelem, získal Cenu poroty v tradiční soutěži Hit sezóny 2014. Soutěž vyhlásila již popáté Centrála cestovního ruchu Východní Moravy. Ocenění převzali zástupci akciové společnosti Lázně Luhačovice na slavnostním vyhlášení výsledků soutěže o nejlepší produkt turistické oblasti Východní Morava.

Vyhlášení se konalo na závěr Výroční konference cestovního ruchu turistického regionu Východní Morava v úterý 4. února 2014 v Muzeu regionu Valašsko na Vsetínském zámku. Záštitu nad konferencí poskytli Petr Kořenek, poslanec parlamentu ČR a Ladislav Kryštof, člen Rady Zlínského kraje.

"Regenerace zad a kloubů je týdenní pobyt s kombinací procedur, které byly speciálně sestaveny našimi lázeňskými lékaři a fyzioterapeuty. Přidanou hodnotou je také bonus ve formě inhalací přírodní minerální vody pro regeneraci dýchacích cest," sdělil výkonný ředitel Lázní Luhačovice, a.s., Ing. Jiří Dědek a dodal: "Nespornou výhodou je také skutečnost, že všem hostům garantujeme využití přírodních minerálních pramenů k léčebně rehabilitačním účelům. Navíc naši zkušení lékaři jsou připraveni potvrdit vhodnost procedur případně provést záměnu podle aktuálního zdravotního stavu klienta."

"Pobyt je určen všem, kteří mají objektivní potíže s pohybovým aparátem, ale i těm, pro které bude pobyt prevencí onemocnění zad a kloubů. Měl by také být určitou alternativou pro ty, kteří nebudou mít nárok na lázeňskou léčbu hrazenou zdravotními pojišťovnami," řekl J. Dědek. „Lázně Luhačovice už nejsou jen vyhlášené lázně na léčbu dýchacích cest. V loňském roce se u nás léčila celá pětina pacientů s onemocněním pohybového aparátu," upozornil J. Dědek.

Lázeňský hotel Palace**** je největší léčebný hotel v Luhačovicích se všemi službami pod jednou střechou. Nabízí více jak 60 druhů procedur včetně těch s využitím přírodního léčivého zdroje (koupele v minerální vodě, inhalace) a také nepřetržitou lékařskou službu. Garancí odbornosti a kvality poskytovaných služeb je prestižní certifikát EuropespaMed udělovaný Evropskou asociací lázní, jehož je hotel držitelem.

"Každý host akciové společnosti Lázně Luhačovice navíc obdrží po příjezdu klientskou kartu slev a výhod, při jejímž předložení ušetří nejen v zařízeních Lázní Luhačovice, a.s., např. ve wellness centru, bazénu v Centrálních lázních nebo při objednání výletů, ale také v mnoha místních obchodech nebo v galerii," řekl na závěr J. Dědek.

Pro akciovou společnost je to již čtvrté ocenění v pětileté historii této soutěže. Pobyt Medical wellness v ALEXANDRIA**** Spa & Wellness hotelu, který byl oceněn jako Hit sezóny 2011, se od té doby stal jedním z nejúspěšnějších produktů akciové společnosti Lázně Luhačovice.

Pobyt Regenerace zad a kloubů v naší nabídce.
zpět na další aktuality
Starší aktuality:

2015

2014

2013
Úvodní strana | Mapa webu | Kontakt
Zasílání novinek
Lázně Luhačovice, a.s., Lázeňské náměstí 436, 763 26 Luhačovice, ČR, telefon: +420 577 682 111, e-mail: info@lazneluhacovice.cz, www.lazneluhacovice.cz
Věrnostní programy Člen svazu léčebných lázní Člen AHR ČR Zápatí stránky