Člen největší lázeňské skupiny v České republice
Lázně Luhačovice, akciová společnostLogo Lázně Luhačovice

Aktuality z lázní

Oblíbená Morava v novém. Všechny pokoje mají sociální zařízení

V polovině června byla po sedmi měsících dokončena první etapa rekonstrukce oblíbeného hotelu Morava, který byl postaven v roce 1927. Cílem modernizace, která si vyžádala 80 mil. Kč, bylo zkvalitnění ubytovacího standardu i dalších služeb na úrovni kategorie tří hvězdiček Superior.

V hotelovém komplexu, který je tvořen čtyřmi vzájemně propojenými objekty, byly pokoje v hlavní budově i v pravém přilehlém křídle doplněny především o sociální zařízení a vybaveny novým nábytkem. Modernizace se dotkla i krajního objektu D, kde byla na pokojích zrekonstruována sociální zařízení a došlo k výměně nábytku a koberců. Všechny pokoje jsou nyní vybaveny moderními televizory, Wi-Fi připojením k internetu a telefonem. Právě dokončené práce se netýkaly objektu A, který se nachází vlevo od hlavní budovy. Nicméně v další etapě se zde počítá s úpravami, které budou zahrnovat například výstavbu bazénu.

Změnu k lepšímu pozná host hned při vstupu v recepci, u příjmu a časování procedur či v kavárně. Díky citlivé rekonstrukci odrážející historický charakter budovy září novotou i dvě jídelny, kde se podařilo zachovat původní stoly i židle z dvacátých let minulého století. Rozšířila se i nabídka v oblasti gastronomie. Nyní je možné si objednat podobně jako v hotelu Palace výběrovou stravu.

Mezi poskytovanými službami nebude chybět ani kadeřnictví nebo prodej doplňkového sortimentu. Výkonná vzduchotechnika a plynová kotelna, která nahradila nevyhovující centrální rozvod páry, zase přispějí k lepší tepelné pohodě v celém komplexu. Vyměněny byly však i elektrické a vodovodní rozvody, které nejsou na první pohled pro hosty viditelné. Naopak nová čelní fasáda i z dálky působí čistě a dokresluje celkové změny v hotelu.

zpět na další aktuality
Starší aktuality:

2015

2014

2013
Úvodní strana | Mapa webu | Kontakt
Zasílání novinek
Lázně Luhačovice, a.s., Lázeňské náměstí 436, 763 26 Luhačovice, ČR, telefon: +420 577 682 111, e-mail: info@lazneluhacovice.cz, www.lazneluhacovice.cz
Věrnostní programy Člen svazu léčebných lázní Člen AHR ČR Zápatí stránky