Člen největší lázeňské skupiny v České republice
Lázně Luhačovice, akciová společnostLogo Lázně Luhačovice

Aktuality z lázní

Teplo pro hotel Palace zajistí moderní technologie

Centrální zásobování teplem prostřednictvím páry bude v největším luhačovickém hotelu zanedlouho minulostí. Podobně jako v hotelu Morava bude stávající systém nahrazen plynovou kotelnou. Přechod na novou technologii si vyžádá náklady ve výši 13 mil. Kč.

„Změna přispěje k lepší tepelné pohodě v celém hotelu díky rovnoměrnému zásobování tepla a snadné regulaci. Decentralizací se v hotelech Palace i Morava zvýší také efektivita vytápění, protože už nebude docházet ke ztrátám během přenosu. Kromě ekonomické výhodnosti bude výroba tepla mnohem šetrnější i k životnímu prostředí,“ zhodnotil přínosy Radek Skovajsa, vedoucí střediska technických služeb. Práce začaly na konci srpna a budou ukončeny první týden v lednu příštího roku. Od září do listopadu budou probíhat stavební úpravy a prosinec a leden je vyhrazen na instalaci systému. V uvedeném období může nárazově docházet ke zvýšení hlučnosti. Jedná se však jen o pracovní dny od 8 do 16 hodin. Po nezbytně nutnou dobu bude také uzavřen chodník vedoucí od pramene Aloisky směrem k lázeňskému divadlu. Za případné komplikace se všem hostům a návštěvníkům omlouváme.

zpět na další aktuality
Starší aktuality:

2015

2014

2013
Úvodní strana | Mapa webu | Kontakt
Zasílání novinek
Lázně Luhačovice, a.s., Lázeňské náměstí 436, 763 26 Luhačovice, ČR, telefon: +420 577 682 111, e-mail: info@lazneluhacovice.cz, www.lazneluhacovice.cz
Věrnostní programy Člen svazu léčebných lázní Člen AHR ČR Zápatí stránky