Člen největší lázeňské skupiny v České republice
Lázně Luhačovice, akciová společnostLogo Lázně Luhačovice

Reprezentační lázeňský ples v Luhačovicích

21. reprezentační lázeňský ples v Luhačovicích

sobota 28. ledna 2017 od 19.30 hodin ve Společenském domě

Program plesu bude upřesněný v září 2016.





20. reprezentační lázeňský ples v Luhačovicích

30. ledna 2016 od 19.30 hodin ve Společenském domě.

Hosté večera
Petra Janů, Dalibor Janda, Bee Gees Revival, Tam-Tam Batucada, Tradición Grupo de Baile

Taneční orchestry
Septet Plus Dalibora Kaprase, Caroline Band, Marathon Band Dušana Mathona, Cimbálová muzika Korečnica

Taneční vystoupení
Taneční škola A. & A. Mědílkovi

Moderátor
Jan Čenský





19. reprezentační lázeňský ples v Luhačovicích


Hosté večera
Kristína, Petr Kolář, Boney M revival

Taneční orchestry
Septet Plus Dalibora Kaprase, Caroline Band, Marathon Band Dušana Mathona, Cimbálová muzika Michala Miltáka

Taneční vystoupení
Taneční škola A. & A. Mědílkovi

Moderátor
Jan Čenský

 




18. reprezentační lázeňský ples v Luhačovicích


Hosté večera
Hana Zagorová, Pavel Vítek, QUEENIE - world Queen tribute band

Taneční orchestry
Top Band Jana Smolíka, Caroline Band, Marathon Band Dušana Mathona, Cimbálová muzika Michala Miltáka

Taneční vystoupení
Taneční škola A. & A. Mědílkovi

Moderátor
Jan Čenský

   




17. reprezentační lázeňský ples v Luhačovicích


Hosté večera
Věra Špinarová, Jiří Korn, Elvis Presley revival, Luhačovický okrašlovací spolek Calma

Taneční orchestry
Septet Plus Dalibora Kaprase, Salonní orchestr Brno, Marathon Band Dušana Mathona, Cimbálová muzika Michala Miltáka

Taneční vystoupení
Taneční škola A. & A. Mědílkovi

Moderátor
Jan Čenský


 




16. reprezentační lázeňský ples v Luhačovicích


Hosté večera
Petra Janů, Michal David, The Beatles revival

Taneční orchestry
Top Band Jana Smolíka, Caroline Band, Marathon Band Dušana Mathona, Cimbálová muzika Pavla Růžičky z Kyjova

Taneční vystoupení
Taneční škola A. & A. Mědílkovi

Moderátorka
Iva Kubelková


 




15. reprezentační lázeňský ples v Luhačovicích


Hosté večera
Monika Absolonová, Miro Žbirka, ABBA Revival Chiquita

Taneční orchestry
Septet Plus Dalibora Kaprase, Caroline Band, Marathon Band Dušana Mathona, Cimbálová muzika Michala Miltáka

Taneční vystoupení
Taneční škola A. & A. Mědílkovi

Moderátor
Jan Čenský






14. reprezentační lázeňský ples v Luhačovicích


Hosté večera
Lucie Vondráčková, Dalibor Janda, Jan Kalousek

Taneční orchestry
Septet Plus Dalibora Kaprase, Caroline Band, Marathon Band Dušana Mathona, Cimbálová muzika Jaroslava Čecha

Taneční vystoupení
Taneční škola A. & A. Mědílkovi

Moderátor
Jan Čenský


   




13. reprezentační lázeňský ples v Luhačovicích


Hosté večera
Jitka Zelenková, Ondřej Ruml, Tam - Tam Batucada a taneční skupina Tradición - Grupo de Baile

Taneční orchestry
Septet Plus Dalibora Kaprase, MM Band, Marathon Band Dušana Mathona, Cimbálová muzika Michala Miltáka

Taneční vystoupení
Taneční škola A. & A. Mědílkovi

Moderátoři
Helena Čermáková a Rostislav Marek


Úvodní strana | Mapa webu | Kontakt
Zasílání novinek
Lázně Luhačovice, a.s., Lázeňské náměstí 436, 763 26 Luhačovice, ČR, telefon: +420 577 682 111, e-mail: info@lazneluhacovice.cz, www.lazneluhacovice.cz
Věrnostní programy Člen svazu léčebných lázní Člen AHR ČR Zápatí stránky